BİZE DAİR


Hakkımızda

Üreticimizin ihtiyacı olan uzun ömürlü, yüksek verimli ve düşük işletme maliyetli makineleri tasarlayıp üretmenin tek yolunun; sizinle tecrübelerinizi paylaşmak ve bunu yüksek mühendislik deneyimi ile üretime yansıtmak olduğunu biliyoruz.


Üretmiş olduğu makineler için, satış öncesinde vermiş olduğumuz deneme ve danışmanlık imkanlarıya; üreticimizin, ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan bir ürüne sahip olmasını sağlamanın haklı gururunu taşımaktayız.


Amacımız / Misyonumuz


Uzun ömürlü, yüksek verimli ve düşük işletme maliyetli makinelere sahip olmanın, tüm üreticimizin hakkı olduğuna inanıyoruz. Karakaya Makine olarak, gerek üretim kalitemizde gerekse satış sonrası hizmetlerimizde; sadece 'Koşulsuz Memnuniyet' ilkesini esas alarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Hedefimiz / Vizyonumuz


Bilim ve teknoloji alanında baş döndürücü bir hızda gelişen dünyamızda, 'Yaşamı kolaylaştıran çözümler sunmak' için, çağın gerektirdiği tüm yenilikleri ürünlerimize uyarlayarak, üreticilerimizle birlikte, yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak istiyoruz.


ilkelerimiz


Satış öncesi ve sonrasında; işimizi en doğru şekilde yapmanın ve verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getirmenin 'Dürüstlük İlkesi' olduğunu biliyoruz. Üretim ve üretim sonrası süreçlerde; kendimizin ve çalışma arkadaşlarımızın, teknoloji ve mühendislik konularında dünyayı takip etmesinin 'Gelişim İlkesi' olduğunun bilincindeyiz.